زیبایاب، جستجوگر خدمات زیبایی

سلام دوستان. سایت زیبایاب یک سامانه جستجوگر خدمات زیبایی است که با هدف ایجاد ارتباط بین ارائه‌دهندگان خدمات و محصولات زیبایی و متقاضیان دریافت این خدمات، با فراهم کردن امکان جستجویی سریع و دسترسی آسان به اطلاعات مراکز ارائه‌دهنده خدمات در محدوده مورد نظر کاربران آغاز به کار نموده است.

حسین زنگنه

حسین زنگنه

1 کمپین تهران

سرمایه جذب شده : ۶۰۰,۰۰۰ تومان (8%)

۲حامی

سرمایه مورد نیاز : ۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

0 روز مانده

بسته ها

داستان

درباره هم‌آوا

هم‌آوا در راستای فعالیت‌های خود مبنی بر ارائه خدمات و اشاعه فرهنگ کارآفرینی به دورترین نقاط کشور و همچنین ارائه مطالب ناب و بروز دنیا توسط متخصصان این حوزه به تمامی جوانان و علاقه‌مندان کشور، در صدد برگزاری دوره‌های شکلدهی آنلاین است. مخاطب اصلی این برنامه تیم‌های استارتاپی، کارآفرینان و افراد علاقه‌مندی هستند که به دلیل سکونت خارج از پایتخت، بعد مسافت و همچنین عدم وجود منابع محلی، امکان رشد بسیار پایینی دارند. بر این اساس، شرکت هم‌آوا وظیفه خود می‌داند تا با ارائه راهکارهای جدید با استفاده از زیرساخت‌های فنی موجود در این شرکت، این خلاء بزرگ کشور را مرتفع سازد.

مجموعه هم‌آوا به عنوان متولی طراحی، اجرا و هدایت برنامه پرورش کسب‌وکارهای نوپا اعم از شناسایی، ارزیابی، انتخاب، توانمندسازی، توسعه و رشد استارتاپ‌ها از جنبه تیم و محصول، مدل کسب و کار و ... به عنوان متولی توسعه و رشد استارتاپ از جنبه محصول و بازار خواهد بود.

برنامه شکلدهی آنلاین هم‌آوا که تیم حاضر در آن مشغول به فعالیت است، برنامه‌ای کاملا منسجم بوده که در قالب یک پلتفرم آنلاین، در طول بازه زمانی ده الی دوازده هفته‌ای اجرا می‌گردد و در مجموع دارای 95 ساعت آموزش، مربی‌گری، راهبری، بررسی روانشناختی و انتقال تجربه خواهدبود. 

تیم حاضر با استفاده از برنامه شکلدهی آنلاین هم‌آوا به ارائه مسأله و ایجاد راه‌حل آن پرداخته و با حمایت مالی شما در این راه می‌تواند سرعت بیشتری داشته‌باشد. تمامی حمایت مالی جمع‌آوری شده، صرف آموزش اعضای تیم در جهت توسعه کسب‌وکار آن‌ها می‌شود.

هم‌آوا نیز وظیفه خود می‌داند در هر زمان که حامی محترم درخواست کند، گزارشی از روند کار تیم را در اختیار ایشان گذاشته تا از میزان رشد و موفقیت استارتاپ و اعضای تیم مطلع شود.

در ادامه راجع به تیم و دغدغه‌های آن بیشتر بخوانید.

 

 

چی شد که وب سایت زیبایاب رو راه اندازی کردیم !؟

تا حالا شده از یه فروشگاه یا مرکز خدماتی راضی نباشین و دنبال یه جای جدید بگردید؟

تا حالا شده بخواین قبل از مراجعه به یه فروشگاه یا مرکز خدماتی از نوع و کیفیت خدمات و قیمت‌های اون با خبر بشید؟

ممکنه چندتا فروشگاه یا مرکز خدماتی جدید و مورد نیاز شما توی محله‌تون بازشده باشه که شما ازاون بی‌خبر باشید؟

داستان راه‌اندازی این سایت برمی‌گرده به روزی‌که خواهرم تصمیم گرفته بود سالن زیبایی‌ای که همیشه به اون مراجعه می‌کرد رو به‌خاطرعوض شدن بعضی از پرسنلش که باعث پائین اومدن کیفیت خدماتش شده بودن، عوض کنه و دنبال یه سالن زیبایی دیگه می‌گشت تا جایگزین اون کنه که شاید خدماتشون بهتر باشه تا از این به بعد به اونجا مراجعه کنه. من ازش پرسیدم که خوب مگه مطمئنی که سالن‌های دیگه از اون بهتر هستن؟ چه‌جوری اطمینان می‌کنی ؟ گفت مطمئن نیستم ولی مجبورم یکی رو انتخاب کنم. تازه کمتر سالنی پیدا میشه که کیفیت همه خدماتش خوب باشه و قیمت‌هاشونم مناسب باشه. باید یه بار رفت تا ببینم کارشون چه‌جوریه! اما چیزی‌که الان میدونم اینه که سالن قبلی دیگه کیفیت خدماتش پائیین اومده و نمی‌خوام برم اونجا. باید بگردم یه جای بهتر پیداکنم. خلاصه بعد از این ماجرا بود که ذهنم درگیر این موضوع شد و پیش خودم گفتم می‌شه یه راهکاری براش پیدا کرد که این مشکل رو حل کنه و ایده راه‌اندازی یک سایت که بانک اطلاعاتی همه این مراکز باشه تو ذهنم افتاد. سامانه‌ای که استفاده از اون راحت باشه و همه بتونن از طریق اون هر فروشگاه یا مرکزی که خدمات‌شون به موضوع زیبایی و آرایشی مرتبط هست رو نزدیک محله خودشون و یا هرجای دیگه پیدا کنن، قبل از مراجعه کیفیت خدماتش رو بررسی کنن، قیمت‌هاش رو با جاهای دیگه مقایسه کنن، نظر کاربران دیگه رو بخونن و بعد به اونجا مراجعه کنن. اینجوری بود که با همین ایده شروع به راه‌اندازی وبسایتی به اسم زیبایاب کردیم که جستجوگر خدمات زیبایی باشه .

 

در ادامه می‌خوایم چیکار کنیم؟

ما با راه اندازی این سایت در ابتدای راه هستیم و قصد داریم اون‌رو به یک پایگاه جامع از اطلاعات این مراکز در تمام نقاط ایران تبدیل کنیم ما مجموعه‌ای از کسب و کا‌رهایی رو توی این سایت جمع‌آوری می‌کنیم که هرکدوم به نوعی با مقوله زیبایی و آراستگی مرتبط هستند و می‌تونن از نظر نوع خدمات مکمل همدیگه هم باشن. ما محصول ابتدائی رو آماده کردیم و در ادامه برنامه‌هایی برای راه‌اندازی اپلیکیشن سایت و تکمیل‌تر کردن امکانات جستجوی اون و همینطور اضافه شدن امکاناتی برای معرفی بهتر نوع خدمات مراکز به کاربران‌مون رو داریم که استفاده کاربرانمون رو از این امکانات آسون‌تر و کاربردی‌تر می‌کنه.

 

به چه چیزهایی نیاز داریم؟

اصلی ترین نیاز ما برای موفق شدن در انجام کارمون آموزش دیدن تو این زمینه هست و درحال حاظر مشغول کسب مهارت و آموزش هستیم و این هزینه ها رو میخوایم صرف یادگیری و آموزش کنیم تا بتونیم توی پیاده سازی ایده هامون و راه اندازی کسب و کارمون موفق بشیم ، بعد از اون میخوایم این سایت رو به علاقه مندان و فعالان درزمینه خدمات زیبایی معرفی کنیم تا هم کسانیکه در این زمینه فعالیت دارن سایت مارو بشناسن و کسب و کار خودشون رو در اون ثبت کنن و هم متقاضیان دریافت خدمات زیبایی با اون آشنا بشن تا با استفاده ازامکانات و اطلاعاتی که در سایت برای اونها گرد آوری میشه خدمات مورد نیازشون رو به راحتی جستجو کنند.

ما برای یادگیری و آموزش تا به سرانجام رسیدن برنامه هامون نیاز به تامین هزینه های اون داریم که به تنهایی نمی‌تونیم ازعهده اش بربیایم و برای همین نیاز به همراهی و کمک شما دوستان عزیز داریم، به همین خاطر ما کمپینی در سایت راتا ساختیم، تا بتونیم به این وسیله توی رسیدن به هدفمون با کمک شما دوستان موفق بشیم.

zibayab.com

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

دیدگاه ها

0 دیدگاه

حامیان

  • عطیه زنگنه

    عطیه زنگنه

  • مرضیه زنگنه

    مرضیه زنگنه