تامین مالی جمعی، چراغ 97 را روشن کرد وبلاگ راتا

تامین مالی جمعی، چراغ 97 را روشن کرد

هزینه‌های برگزاری جایزۀ چراغ سال 97، بر خلاف سال‌های گذشته که توسط چند سرمایه‌گذار محدود و بانیان آن تامین می‎شد، امسال با تامین مالی همگانی و توسط 105 نفر از همراهان این جایزه تامین شد.

خبر همراهی راتا با تدکس امیرکبیر

خبر همراهی راتا با تدکس امیرکبیر

پلتفرم تامین مالی جمعی راتا، یکی از همراهان همیشگی ایده‌های نوست. ایده‌هایی که معمولا جرقۀ اولیه‌اش از یک گفتگوی ساده یا شنیدن حرف‌های شخص دیگری در ذهن افراد شکل می‌گیرد. به همین خاطر هم راتا با جمع‌ها و فضاهایی که بستر شکل‌گیری ایده‌های جدیدترند، همراه می‎شود.

داستان موفقیت کمپین حوالی ترمینال داستان موفقیت

داستان موفقیت کمپین حوالی ترمینال

مجلۀ حوالی با تامین مالی جمعی در پلتفرم راتا کارش را آغاز کرد. این کمپین، یکی از اولین کمپین‌های موفق مبتنی بر پاداش راتاست. شمارۀ اول مجلۀ حوالی با موضوع ترمینال قبل از اینکه در اسفندماه سال ۹۷ منتشر شود، در بهمن‌ماه مخاطبانش را به واسطۀ کمپین کراودفاندینگ شناخت.

داستان موفقیت کمپین کراودفاندینگ خرید لپ‌تاپ داستان موفقیت

داستان موفقیت کمپین کراودفاندینگ خرید لپ‌تاپ

کمپین کراودفاندینگ خرید لپ‌تاپ، یکی از کمپین‌های جمع‌سپاری موفق سایت راتا است. اویس رستمی این کمپین را در تابستان 98 در بستر تامین مالی جمعی راتا تعریف کرد. کمپینی که هدفش جمع‌سپاری چهل میلیون تومان برای خرید یک لپ‌تاپ تازه برای اویس بود.

داستان موفقیت کمپین تامین مالی جمعی حوالی قبرستان داستان موفقیت

داستان موفقیت کمپین تامین مالی جمعی حوالی قبرستان

حوالی اولین مجلۀ چاپی در ایران است که برای تامین مالی بخشی از هزینه‌های خود به سراغ تامین مالی جمعی یا کراودفاندینگ رفته.

انواع روش‌های تامین مالی وبلاگ راتا

انواع روش‌های تامین مالی

همواره تامین سرمایه دغدغۀ اصلی صاحبان ایده بوده است. در این مقاله به بررسی مراحل تامین مالی برای کسب‌وکارهای کوچک، متوسط و استارتاپ‌ها می‌پردازیم.

راهنمای جامع صاحبان کمپین وبلاگ راتا

راهنمای جامع صاحبان کمپین

ساخت کمپین در پلتفرم‌های کراوفاندینگ، بسیار ساده است. مثل عضو شدن در اینستاگرام اما «موفق» شدن یک کمپین، به این سادگی‌ها نیست.

کراودفاندینگ چیست؟ وبلاگ راتا

کراودفاندینگ چیست؟

کرادودفاندینگ یا تامین‌مالی‌جمعی یک روش جمع‌آوری سرمایه یا کمک‌های کوچک مالی است که از طریق یک پلتفرم آنلاین، برای حمایت مالی از یک ایده، پروژه یا کسب‌وکار مشخص صورت می‌گیرد.

اینستاگرام راتا

جدیدترین ها را در اینستاگرام راتا دنبال کنید

همین حالا دنبال کنید

سبک جدید تامین مالی جمعی