کمپین بازی افزایی

×
ورود / ثبت نام
برگ نخست ایجاد کمپین همه‌ی کمپین‌ها جست‌وجو
0

بازی افزایی

موفق 16 حامی تاکنون حمایت کرده‌اند

از اونجایی که غروب های دلگیر پاییز دارن نزدیک میشن، همه مون باید دست به دست هم بدیم تا آمادگی خودمون رو برای این شرایط بالا ببریم، و دیگه بعید میدونیم دارت به تنهایی بتونه تحمل این بار رو داشته باشه، فکر میکنم با ما هم عقیده اید که به بازی های بیشتری احتیاج داریم! (برای ساعت 6 به بعد)

برای مطالعه داستان کمپین اینجا کلیک کنید
501,001 از 500,000 تومان
100 %
بسته‌های پاداش
نامحدود
بسته بیرون بر

این پایه ترین بسته ایست که یک بازارافزای واقعی می تواند برای خود داشته باشد! با خرید این بسته اسم شما به عنوان اسپانسر در کارت بازی جاودانه می شود همچنین شما علاوه بر غلبه بر غروب پاییز می توانید 4 روز یکی از بازی ها را به خانه ببرید!

26,000 تومان
تاریخ تقریبی ارسال 97/07/07
قابل انتخاب نیست
تعداد: 3
بسته حق وتو

نام شما در محل اسپانسرهای برنزی نقش می بندد و از همه مهمتر صاحب کارت امتیاز وتو می شوید! بجنبید که تعداد این بسته محدود است. همچنین شما علاوه بر غلبه بر غروب پاییز می توانید 8 روز یک بازی را به خانه ببرید!

42,000 تومان
تاریخ تقریبی ارسال 97/07/07
قابل انتخاب نیست
تعداد: صفر
بسته مدیران

آیا شما یک مدیرید؟ آیا همین کافی نیست که اسپانسر نقره ای شوید؟ بشتابید و نام خود را در بخش اسپانسرهای نقره ای جاودانه کنید. همچنین شما علاوه بر غلبه بر غروب پاییز می توانید هر روز بازی را به خانه ببرید چون خانه شما همینجاست.

52,000 تومان
تاریخ تقریبی ارسال 97/07/07
قابل انتخاب نیست
درباره‌ی کمپین

داستان از کجا شروع شد؟

این فعلا مهم نیست

مهم اینه که شما تصمیم بگیرید به ما بپیوندید

همه‌تون می‌دونید که پیمان چه بازیای بزرگی رو با دیجیتال مارکتینگ به موفقیت رسونده. او یکی از بزرگترین نوابغ حوزه بازی‌های گروهیست. در یکی از روزهای گرم تابستان به عنوان مشاور علمی و فنی این کمپین برگزیده شد. به تجویز او تعدادی از چالش برانگیزترین و کم‌زمان‌بر‌ترین بازیهای رومیزی جهان انتخاب شدند.  پس از آنالیز دقیق روحیه و رفتار و اخلاق تک تک همکاران پیمان عزیز پکیج بازی‌افزایی را برای اولین بار به جهان معرفی کرد.

پیمان بزرگ

شاید تا همینجا وسوسه شده باشید که با این کمپین همراه شوید اما این پایان پیشنهاد نیست! از همه بهتر اینکه می‌تونید طبق یک برنامه دقیق و منظم این بازی‌ها رو به خونه ببرید و شبهای طولانی پاییز و زمستون که دلتنگ بازارافزایی هستید رو با این بازی‌ها سر کنید

شاید اونقدر علاقه مند شده باشید که نخواید بقیه متن رو بخونید، اما صبر کنید هنوز حرفهای زیادی باقی مونده! ادامه حرفم رو با یک سوال پی میگیرم. به نظر شما یک برد گیم چقدر عمر میکنه ؟ 1 سال؟ 3 سال؟ 10 سال؟ در این زمان چند نفر نیروی جدید و قدیمی در بازارافزایی حضور خواهند داشت؟ آیا دوست دارید نام شما در بازار افزایی جاودانه بشه؟ ( میدونم بیشتر از یه سوال شد، ولی شد دیگه)

مطمئن باشید شما با حمایت از این کمپین نامتون رو در بازارافزایی جاودانه می‌کنید، ما برای اینکار اسم شما رو روی کارت مخصوص بازی چاپ می‌کنیم و این کارت تا ابد رو بازی میمونه اینجوری سالها بعد هر کسی که به بازار افزایی بیاد با روحیه بازی‌افزای شما آشنا میشه و در حین لذت بردن از بازی آرزو می‌کنه که می‌تونست عضوی از این کمپین باشه. نمونه این کارت رو میتونید در بخش پیوستها ببنید

 

دیگه شاید نداریم! مطمئنید که می‌خواید به این کمپین کمک کنید!

 

پ.ن: با توجه به مشاور قدری که ما داریم بعید بخواید اسم بازی‌ها رو بدونید اما باز هم ما اسم بازیها و لیست قیمتشون رو در بخش پیوستها برای شما قرار دادیم.

 

پ.ن 2: حتما میدونید که راتا بسیار شفافه! پس هر گونه پیشرفت در پروژه چه از نظر مالی، چه خرید و هر پیشرفت دیگه‌ای رو از همینجا دنبال کنید. فقط بدانید که حمایت کردن پایان ماجرا نیست! به ما سر بزنید.

 

 

1000
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: