کمپین باشگاهی کوچک برای دل هایی بزرگ

×
ورود / ثبت نام
برگ نخست ایجاد کمپین همه‌ی کمپین‌ها جست‌وجو
برگزیده راتا 4

باشگاهی کوچک برای دل هایی بزرگ

مادران یاریگر توانجویان اتیسم madarane.mita@gmail.com
مدیر کمپین نمایش پروفایل
ناموفق 23 حامی تاکنون حمایت کرده‌اند

بیماران اتیستیک و خانواده هایشان در روزمرگی ها، نیازها و مشکلاتشان به دست فراموشی سپرده می شود.آنان شایسته ی زندگی ای بهتر و جهانی شادتر می باشند، اگر یادشان باشیم. انجمن میتا با هدف آگاهی سازی، بهبود مهارت های ارتباطی و افزایش مهارت های فنی در کنار هم برای شکل گیری جهانی بهتر و زیباتر برای این کودکان تلاش می کنند. لذا در راستای بهبود وضعیت جسمانی مبتلایان به اتیسم، انجمن میتا در نظر دارد اتاق ورزش این مجموعه را تجهیز کرده تا از ابتلای این عزیزان به انواع بیماری های استخوانی جلوگیری کند.

برای مطالعه داستان کمپین اینجا کلیک کنید
0 از 5,000,000 تومان
0 %
درباره‌ی کمپین

 داستان میتا :

مادران فرزندان اتیسم به امید روزهای بهتر در کنار هم برای خود رویایی می سازند رویایی زیبا به امید روزی که هیچکس به دلیل بیماری فرزندنش تنها نباشد. مادران یاریگر در تلاش برای آگاهی بخشی به جامعه هستند تا روزی فرا رسد که همگان فرزندان آنان را پذیرا باشند. فرزندان اتیسم به واسطه داروهایی که مصرف می کنند در معرض مبتلا به پوکی استخوان و به دلیل انرژی بالایی که دارند نیازمند فضایی مناسب برای ورزش و تحرک هستند تا بتوانند در سلامت جسمی بهتری باشند. اکنون با بزرگ تر شدن خانواده میتا و گسترش همه جانبه خدمات، این موسسه برای ساختن فضای ورزشی نیاز به همدلی و همیاری بیشتر ما دارد.

معرفی موسسه :  

موسسه خیریه مادران یاریگر توانجویان اتیسم (میتا) مجموعه غیر انتفاعی و خیرخواهانه که در سال 1395 در شهر تهران شروع به فعالیت کرد این موسسه توسط مادران دارای فرزند اتیسم اداره می شود و تمام تلاش خود را برای حمایت و توانمندسازی این عزیزان به کار گرفته است. آگاه سازی در زمینه اتیسم، خدمات داوطلبانه درزمینه های گفتار درمانی، کاردرمانی، بازی درمانی، قصه درمانی و حرفه آموزی در زمینه های مختلف و متناسب با توان افراد مبتلا به اختلال طیف اتیسم از مهمترین اهداف و خدمات این موسسه می باشد. این موسسه در طول فعالیت خود با کمک اساتید مجرب، کارشناسان و مربیان متخصص در این حوزه، توانسته است خدمات مفیدی شامل توانبخشی و توانمندسازی مددجویان و خانواده آنها ارائه نماید. این موسسه تلاش می کند تا مددجویان دارای طیف اتیسم و حتی خانواده آنها را با آموزش های مستمر در زمینه های مختلف مبتنی بر توانمند های آنها و ایجاد اشتغال کمک نموده تا وابستگی آنها به مراکز حمایتی کمتر و در برخی موارد باعث اشتغال زایی آنها گردد. 

1000
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: