کمپین در انتظار نمایش

×
ورود / ثبت نام
برگ نخست ایجاد کمپین همه‌ی کمپین‌ها جست‌وجو
برگزیده راتا 0

در انتظار نمایش

میلاد اسلامی زاد milad@manavand.com
مدیر کمپین نمایش پروفایل
سایر اعضا تیم
ناموفق 2 حامی تاکنون حمایت کرده‌اند

این برگه، پیشنهادی برای همراهی با یک تئاتر دانشجویی را به شما ارائه می کند. نمایشی که بدون سرمایه گذار و تهیه کننده، خود را برای اجرا آماده کرده و می خواهد تجربه ای دلنشین از تماشای یک اثر نمایشی را برای مخاطبین خود به ارمغان آورد. "فقط یک تماشاگر نباشید" با مشارکت در این کمپین، همراه و همپای ما در این نمایش باشید.

برای مطالعه داستان کمپین اینجا کلیک کنید
0 از 12,000,000 تومان
0 %
بسته‌های پاداش
تعداد: 100
تماشاگر

با خرید بسته ی «تماشاگر» ما با افتخار میزبان شما در یکی از اجراهای پیش رو (به انتخاب خودتان) خواهیم بود. برای هماهنگی بیشتر از طریق اطلاعات درج شده در سایت راتا با شما تماس گرفته خواهد شد

20,000 تومان
تاریخ تقریبی ارسال 97/12/05
قابل انتخاب نیست
نامحدود
تماشاگران

خریداران بسته ی تماشاگران، به همراه دو نفر همراه میهمان ما در یکی از شب های اجرا (به انتخاب خودشان) خواهند بود. برای هماهنگی بیشتر از طریق اطلاعات درج شده در سایت راتا با شما تماس گرفته خواهد شد

60,000 تومان
تاریخ تقریبی ارسال 97/12/06
قابل انتخاب نیست
تعداد: 20
همراه

خریداران بسته ی «همراه» می توانند در گروهی شش نفره به تماشای نمایش بنشینند و فیلم اجرای گروه را به عنوان هدیه دریافت کنند. برای هماهنگی بیشتر از طریق اطلاعات درج شده در سایت راتا با شما تماس گرفته خواهد شد

300,000 تومان
تاریخ تقریبی ارسال 97/12/05
قابل انتخاب نیست
نامحدود
همراه ماندگار

خریداران بسته ی همراه، علاوه بر آن که به عنوان میهمان ویژه و در قالب گروهی 10 نفره میزبان یکی از شب های اجرای ما خواهند بود، در پوستر و بروشور کار نیز از ایشان تشکر خواهد شد. علاوه بر آن، فیلم اجرای نمایش نیز به عنوان هدیه ای مانا تقدیم خواهد شد. برای هماهنگی بیشتر از طریق اطلاعات درج شده در سایت راتا با شما تماس گرفته خواهد شد

2,000,000 تومان
تاریخ تقریبی ارسال 97/12/05
قابل انتخاب نیست
درباره‌ی کمپین

ما برای تولید نمایش‌مان، سرمایه‌گذار و یا تهیه کننده نداشتیم. به همت عوامل پروژه و بدون در نظر گرفتن انتفاعی از آن، قدم به میدان گذاشته و ذره و ذره، کارِ تولید و اجرا را پیش بردیم. پس از شش ماه تلاش و تمرین، نمایش‌مان را به اجرا رساندیم و حالا، میزبان مخاطبینی هستیم که می‌خواهد به تماشای یک تئاتر دانشجویی بنشینند.

 

فقط تماشاگر نباش

تیم «در انتظار نمایش» با حمایت، همراهی و کمک «راتا» کمپینی ایجاد کرده است که علاقه‌مندان به هنرهای نمایشی بتوانند همراهی بیشتری از یک تماشاگر با این اثر داشته باشند. با خرید هرکدام از بسته‌های همراهی، فرایند اجرا را برای‌مان تسهیل می‌کنید و همگام ما در ساخت و اجرا خواهید بود. مهم‌تر از آن اینکه، امکان تولید و عرضه‌ی آثار بعدی را برای‌مان ممکن می‌سازید.

 

این یک تئاتر است

چه حیف که «در انتظار نمایش» جمله‌ای فلسفی ندارد که بتوانیم تیتر کنیم و شما آن‌را در  بخش «دیالوگ‌های ماندگار» تیوال یا نظرات راتا بنویسید. اما چندتایی دیالوگ جذاب مثل «من سَم رو ترجیح می‌دم، کثافت‌کاریش از چیزای دیگه کمتره» در کار هست.  این نمایش نیمه کمدی، قصه‌ی سه زوج استثنائی‌ست. سه روایت نامعمول (و شاید نامعقول) که با ربط و بی‌ربط، کنار هم زندگی می‌کنند. 
«در انتظار نمایش» سه نمایش کوتاه از سه نمایشنامه‌نویس کمتر شناخته شده اما کاربلد را به شما تقدیم می‌کند.  شما حق دارید که بپرسید: چرا این نمایش را به اجرا برده‌اید؟ جواب ما این است: چون مطمئنیم که می‌توانیم شما را 60 دقیقه سرگرم کنیم و بدون جملات فلسفی برای‌تان قصه بگوییم. چرا که ما قصه رو ترجیح می‌دیم،  کثافت‌کاریش از چیزای دیگه کمتره.

 

قدردان همراهی‌تان هستیم

همراهی شما با گروه نمایشی برای‌مان ارزش‌آفرین و تاثیرگذار است. به پاسداشت مهربانی شما با این نمایش، هدایایی معنوی در نظر گرفته‌ایم که شاید بتواند جبرانی برای لطف‌تان باشد.

1000
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: