کمپین پیش خرید شمارۀ دوم مجلۀ «حوالی» با نام «حوالی قبرستان»

×
ورود / ثبت نام
برگ نخست ایجاد کمپین همه‌ی کمپین‌ها جست‌وجو
برگزیده راتا 12

پیش خرید شمارۀ دوم مجلۀ «حوالی» با نام «حوالی قبرستان»

موفق 180 حامی تاکنون حمایت کرده‌اند

حوالی مجله ای دربارۀ ما و فضای اطرافمان است. محیط اطراف می تواند شهر، خانه یا مقیاس های کوچکتر و بزرگتر باشد. در هر شماره ، یک فضا را انتخاب می کنیم و دربارۀ تجربه هایمان از آن فضا صحبت می کنیم. شمارۀ 2 این دوماهنامه که در اردیبهشت 98 منتشر می شود، «حوالی قبرستان» است. متن ها و عکس ها، به شما خواهند گفت در حوالی قبرستان چه خبر است؟ برای حمایت از ما می توانید نسخۀ الکترونیکی یا نسخۀ چاپی مجله را پیش خرید کنید. همچنین می توانید با درج آگهی در مجله یا لوگوی موسسۀتان در پشت جلد، ما را همراهی کنید.

برای مطالعه داستان کمپین اینجا کلیک کنید
15,097,000 از 15,000,000 تومان
101 %
بسته‌های پاداش
نامحدود
بستۀ 1: خرید نسخۀ الکترونیکی حوالی قبرستان

شما با خرید این بسته، نسخۀ الکترونیکی شمارۀ دوم مجلۀ حوالی را از اپلیکیشن کتابخوان «طاقچه» دریافت خواهید کرد. (با انتشار مجله، کد هدیه به شما ایمیل می شود و شما با نصب اپلیکیشن طاقچه، می توانید نسخۀ الکترونیکی مجله را مطالعه کنید.)

5,000 تومان
تاریخ تقریبی ارسال 98/02/31
قابل انتخاب نیست
نامحدود
بستۀ 2: خرید یک نسخه از حوالی قبرستان (تحویل در دفتر مجله یا در جشن انتشار)

شما با خرید این بسته، شمارۀ دوم مجلۀ حوالی را در جشن رونمایی مجله (که زمان آن از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود) یا در دفتر مجله (واقع در محلۀ نارمک، در شرق تهران) تحویل می گیرید.

20,000 تومان
تاریخ تقریبی ارسال 98/02/31
قابل انتخاب نیست
نامحدود
بستۀ 3: ارسال یک نسخه از حوالی قبرستان به خانۀ شما

شما با خرید این بسته، شمارۀ دوم مجلۀ حوالی را در کاغذ کادوی پارچه ای «گوشه» و در مقابل درب منزلتان دریافت خواهید کرد. (در صورت خرید این بسته، حتما در پروفایل خودتان در این سایت: نشانی، کد پستی و شمارۀ تماستان را وارد نمایید.)

35,000 تومان
تاریخ تقریبی ارسال 98/02/31
قابل انتخاب نیست
تعداد: 74
بستۀ 4: خرید شمارۀ اول و دوم حوالی (ترمینال و قبرستان)

شما با خرید این بسته، شمارۀ اول و دوم مجلۀ حوالی را در کاغذ کادوی پارچه ای «گوشه» و در مقابل درب منزلتان دریافت خواهید کرد. (در صورت خرید این بسته، حتما در قسمت پروفایل راتای خود: نشانی، کد پستی و شمارۀ تماستان را وارد نمایید.)

50,000 تومان
تاریخ تقریبی ارسال 98/02/31
قابل انتخاب نیست
نامحدود
بستۀ 5: خرید یک نسخه از حوالی قبرستان و حمایت ویژه از آن

شما با خرید این بسته، شمارۀ دوم مجلۀ حوالی را در کاغذ کادوی پارچه ای «گوشه» و در مقابل درب منزلتان دریافت خواهید کرد. علاوه بر آن محصولات جانبی تولید شده مثل استیکر «کت مپ» دفترچۀ یادداشت و چند کارت پستال از تصاویر کار شده در حوالی قبرستان برایتان ارسال می شود. مجموع ارزش مادی این بسته کمتر از 100 هزار تومان است، اما با خرید این بسته و حمایت ویژه از حوالی قبرستان، دعای ما بدرقۀ راهتان می شود (در صورت خرید این بسته، حتما در قسمت پروفایل راتای خود: نشانی، کد پستی و شمارۀ تماستان را وارد نمایید)

200,000 تومان
تاریخ تقریبی ارسال 98/02/31
قابل انتخاب نیست
تعداد: 3
بستۀ 6: خرید 50 نسخه از حوالی قبرستان

شما با خرید این بسته، 50 نسخه از شمارۀ دوم مجلۀ حوالی را دریافت خواهید کرد. همچنین در صورت خرید این بسته اسم شرکت یا شخص شما به عنوان حامی مالی مجله، در شناسنامۀ مجله درج خواهد شد. البته اگر خودتان محدودیتی برای ثبت اسمتان دارید، می توانید به ما بگویید. (در صورت خرید این بسته، حتما در قسمت پروفایل راتای خود: نشانی، کد پستی و شمارۀ تماستان را وارد نمایید.)

1,000,000 تومان
تاریخ تقریبی ارسال 98/02/31
قابل انتخاب نیست
تعداد: 4
بستۀ 7: درج آگهی تبلیغاتی تمام صفحۀ 2 رنگ، در داخل مجله

با خرید این بسته، آگهی تبلیغاتی موسسۀ شما در یک صفحه از حوالی قبرستان منتشر می‎شود. این آگهی‎ها به شکل دو رنگ در یونیفرم تبلیغاتی مجله قرار می گیرد. برای تولید محتوای این آگهی (محتوای تصویری و متنی آن) گروه حوالی همراهیتان خواهد کرد. همچنین با خرید این بسته دو نسخه از حوالی قبرستان به نشانی شما ارسال خواهد شد. (در صورت خرید این بسته، حتما در قسمت پروفایل راتای خود: نشانی، کد پستی و شمارۀ تماستان را وارد نمایید.)

1,500,000 تومان
تاریخ تقریبی ارسال 98/02/31
قابل انتخاب نیست
تعداد: 4
بستۀ 8: درج لوگو، به عنوان حامی ویژۀ مجله در پشت جلد 6 شمارۀ پی‎درپی حوالی

در صورت خرید این بسته، نشان تجاری (لوگو) شرکت یا موسسۀ شما برای شش شماره در پشت جلد مجلۀ حوالی در کنار لوگوی سایر شرکت ها و موسسه های حامیان فرهنگ درج خواهد شد. شرکت هایی که در راستای مسئولیت اجتماعی شان، به این شکل در حوزۀ فرهنگ سرمایه‎گذاری می کنند. دو نسخه از هر کدام از این شش شماره، به نشانی شما فرستاده می‏ شود. (در صورت خرید این بسته، حتما در قسمت پروفایل راتای خود: نشانی، کد پستی و شمارۀ تماستان را وارد نمایید.)

3,000,000 تومان
تاریخ تقریبی ارسال 98/02/31
قابل انتخاب نیست
درباره‌ی کمپین

«حوالی» چیست؟

حوالی مجله‌ای دربارۀ آدم‌ها و فضای اطرافشان است. محیط اطراف می‌تواند شهر، خانه یا مقیاس‌های کوچک‌تر و بزرگ‌تر از این‌ها باشد. در هر شمارۀ حوالی، یک فضا (مثل ترمینال، جاده، قبرستان) محوریت دارد و تمام محتواها، حولِ همان عنصر فضایی تولید می‌شوند.

 

این مجله در کتاب‌فروشی‌ها و کیوسک‌های مطبوعاتی توزیع می‌شود. گروه مخاطبان حوالی، می‌تواند شامل تمامِ‌ علاقه‌مندان به شهر، فضا، معماری و مسائل اجتماعی باشد. ضمناً هر شمارۀ این مجله، به دست مدیران شهری هم خواهد رسید. تولیدکنندگان این مجله، همگی از متولدان دهۀ 70 هستند و تخمین ما این است که عمدۀ مخاطبانِ حوالی هم از جوانان هستند. پریسا بزاز، شیما پاکزاد، یاسمین خوشپور، حبیب دانشور، گلاره مرادی و سمیرا هاشمی تولیدکنندگان اصلی هر شمارۀ این مجله هستند.

 

فعالیت این گروه برای تولید مجلۀ حوالی، از تابستان 96 آغاز شد. در پاییز 97 موفق به اخذ مجوز مجله از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد و شمارۀ اول این دوماه‌نامه هم در اسفند 97 با موضوع «حوالی ترمینال» منتشر شد.

 

بخشی از هزینه‎های شمارۀ اول این مجله نیز، از طریق کراودفاندینگ یا تامین مالی جمعی تامین شد. در کمپین پیش‎خرید «حوالی ترمینال» در پلتفرم راتا در مجموع 136 نفر شرکت کردند و مبلغ 13 میلیون و 46 هزار تومان جمع‌آوری شد. هدف اولیۀ کمپین حوالی ترمینال 10 میلیون تومان بود و بازۀ زمانی فعال بودن این کمپین 12 روز.

 

این کمپین، با همراهی 180 نفر توانست مبلغ مورد نظر خود را تأمین کند. قیمت نهایی مجله 25 هزار تومان بوده و از هفته اول خرداد در کیوسک‌ها توزیع خواهد شد.

 

اصلاحیه اول:

 بعد از موفقیت در کمپین کراودفاندیگ، در انتهای اردیبهشت ماه مجله حوالی به چاپ رسید. رویداد رونمایی شمارۀ دو این مجله یکم خردادماه، در باشگاه کتابخوانی ازتا و با حضور نزدیک 450 نفر از مخاطبان مجله برگزار شد. راتا در این رویداد بسته‌های پاداش حامیانی که در روز رونمایی حضور داشتند را به آن‌ها تحویل داد. مابقی بسته‌ها نیز چند روز بعد از طریق پست به دست حامیان حوالی رسید.

 

اصلاحیه دوم:

بسته‌های کراودفاندینگ حامیان حوالی قبرستان، تا هفته اول خرداد برای آنها ارسال شد. این بسته‌ها شامل پیش‌خرید یک نسخه از حوالی قبرستان، یک نسخه حوالی قبرستان + یک نسخه از حوالی ترمینال، نسخه الکترونیکی مجله و... بوده‌است.

 

داستان موفقیت حوالی قبرستان را بخوانید

1000
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: