کمپین پیش خرید شمارۀ اول نشریۀ «حوالی»

×
ورود / ثبت نام
برگ نخست ایجاد کمپین همه‌ی کمپین‌ها جست‌وجو
12

پیش خرید شمارۀ اول نشریۀ «حوالی»

موفق 136 حامی تاکنون حمایت کرده‌اند

حوالی مجله ای دربارۀ ما و اطرافمان است. محیط اطراف می تواند شهر، خانه یا مقیاس های کوچکتر و بزرگتر باشد. در هر شماره، یک فضا را انتخاب می کنیم و دربارۀ تجربه هایمان از آن فضا صحبت می کنیم. شمارۀ 1 این دوماهنامه که در اسفند 97 منتشر می شود، «حوالی ترمینال» است. متن ها و عکس ها، به شما خواهند گفت در حوالی ترمینال چه خبر است؟ برای حمایت از ما می توانید یک یا چند نسخه از مجله را پیش خرید کنید و یا مبالغ بیشتری را در راستای مسئولیت اجتماعی موسسه تان به ازای درج لوگو در پشت جلد، در اختیار ما بگذارید

برای مطالعه داستان کمپین اینجا کلیک کنید
13,046,000 از 10,000,000 تومان
130 %
بسته‌های پاداش
نامحدود
بستۀ 1: خرید یک نسخه از مجله

شما با خرید این بسته، شمارۀ اول مجلۀ حوالی را در کاغذ کادوی پارچه ای «گوشه» و در مقابل درب منزلتان دریافت خواهید کرد. (قیمت روی جلد مجله 15000 تومان است. مابقی پرداختی شما، صرف هزینه ‎های ارسال و بسته بندی ویژۀ آن می شود.)

25,000 تومان
تاریخ تقریبی ارسال 97/12/18
قابل انتخاب نیست
نامحدود
بستۀ 2: خرید یک نسخه از مجله + حمایت

شما با خرید این بسته، علاوه بر این که شمارۀ اول مجلۀ حوالی را در کاغذ کادوی پارچه ای «گوشه» و در مقابل درب منزلتان دریافت خواهید کرد، در کنار آن دسته گلی هم از طرف «بنچینو» به دستتان خواهد رسید، و دعای خیر ما بدرقۀ خواهد کرد.

100,000 تومان
تاریخ تقریبی ارسال 97/12/18
قابل انتخاب نیست
نامحدود
بستۀ 3: اشتراک ویژۀ سه شماره ای مجله

شما با خرید این بسته، علاوه بر این که شمارۀ اول مجلۀ حوالی را در کاغذ کادوی پارچه ای «گوشه» و در مقابل درب منزلتان دریافت خواهید کرد و نیز در کنار آن دسته گلی هم از طرف «بنچینو» به دستتان خواهد رسید، و دعای خیر ما بدرقۀتان خواهد کرد، دو شمارۀ بعدی مجله نیز که در اردیبهشت ماه و تیرماه سال 98 منتشر می‎شود، به همراه مگنت ها «کت مپ»، برایتان ارسال خواهد شد.

250,000 تومان
تاریخ تقریبی ارسال 97/12/18
قابل انتخاب نیست
تعداد: 3
بستۀ 4: خرید پنجاه نسخه از شمارۀ اول حوالی

شما با خرید این بسته، علاوه بر این که 50 نسخه از شمارۀ اول مجلۀ حوالی را دریافت خواهید کرد، در کنار آن دسته گلی هم از طرف «بنچینو» به دستتان خواهد رسید، به همراه مگنت های «کت مپ». در صورت خرید این بسته اسم شرکت یا شخص شما به عنوان حامی مالی مجله، در شناسنامه مجله درج خواهد شد. (البته اگر خودتان محدودیتی برای ثبت اسمتان دارید، می توانید به ما بگویید.)

800,000 تومان
تاریخ تقریبی ارسال 97/12/18
قابل انتخاب نیست
تعداد: 3
بستۀ 5: درج لوگو، به عنوان حامی ویژۀ مجله در پشت جلد 6 شمارۀ پی‎درپی مجله

در صورت خرید این بسته، نشان تجاری (لوگو) شرکت یا موسسۀ شما برای شش شماره در پشت جلد مجلۀ حوالی در کنار لوگوی سایر شرکت ها و موسسه های حامیان فرهنگ درج خواهد شد. شرکت هایی که در راستای مسئولیت اجتماعی شان، به این شکل در حوزۀ فرهنگ سرمایه‎گذاری می کنند. دو نسخه از هر کدام از این شش شماره، به نشانی شما فرستاده می‏ شود.

2,000,000 تومان
تاریخ تقریبی ارسال 97/12/18
قابل انتخاب نیست
درباره‌ی کمپین

«حوالی» چیست؟

«حوالی» مجله‌ای دربارهٔ آدم‌ها و محیط اطرافشان است. محیط اطراف می‌تواند شهر، خانه یا مقیاس‌های کوچک‌تر و بزرگ‌تر از این‌ها باشد. در هر شمارهٔ حوالی، یک فضا (مثل ترمینال، جاده، خیابان) محوریت دارد و تمام محتواها، حولِ همان عنصر فضایی تولید می‌شوند.

این مجله در کتاب‌فروشی‌ها و کیوسک‌های مطبوعاتی توزیع می‌شود. گروه مخاطبان «حوالی»، می‌تواند شامل تمامِ‌ علاقه‌مندان به شهر، فضا، معماری و مسائل اجتماعی باشد. ضمناً هر شمارهٔ این مجله، به دست مدیران شهری هم خواهد رسید. تولیدکنندگان این مجله، همگی از متولدان دهۀ 70 هستند و تخمین ما این است که عمدهٔ مخاطبانِ حوالی هم از جوانان هستند. پریسا بزاز، شیما پاکزاد، یاسمین خوشپور، حبیب دانشور، گلاره مرادی و سمیرا هاشمی تولیدکنندگان اصلی هر شمارهٔ این مجله هستند.

گروه تولیدکنندۀ مجلۀ حوالی، پیش از این، مجلۀ دانشجویی «شَهرت» را در دانشکدۀ شهرسازی دانشگاه تهران منتشر می‌کرد. «شهرت»، موفق به کسب دو جایزۀ پی‌درپی در جشنوارهٔ سراسری نشریات دانشجویی تیتر 9 و تیتر 10 شده بود؛ بهترین مجلۀ دانشجویی در حوزۀ اجتماعی و بهترین مجلۀ دانشجوییِ عمومی. مجله‌ای که با تیراژ 2000 نسخه تولید میشد و در کتاب‌فروشی‌ها و دانشگاه‌های مختلف سراسر ایران به فروش می‌رسید و با فارغ‌التحصیل شدن اعضای مجله از دانشگاه تهران، به دانشجویان دیگری سپرده شد.

فعالیت این گروه برای تولید مجلۀ حوالی، از تابستان 96 آغاز شد. در پاییز 97 موفق به اخذ مجوز مجله از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد و شمارۀ اول این دوماه‌نامه هم در اسفند 97 با موضوع «حوالی ترمینال» منتشر خواهد شد.

 

چگونه پاداش‌ها را به دست ما می‌رسانید؟

​​​​

اصلاحیه اول:

قیمت روی جلد مجله، با توجه به افزایش هزینه های چاپ و کاغذ نسبت به زمان ایجاد کمپین، تغییر کرد و در کتابفروشی‌ها و کیوسک‌های مطبوعاتی با قیمت 20 هزار تومان به فروش رسید.

اصلاحیه دوم:
رویداد رونمایی حوالی ترمینال 16 اسفندماه سال 97 در خانۀ وارطان، با حضور بیش از 300 نفر از مخاطبان مجله برگزار شد. بسته‌های پاداش حامیانی که در روز رونمایی حضور داشتند در همانجا تحویل داده شد و مابقی بسته‌ها دو هفته بعد از آن، از طریق پست و پیک موتوری به دستشان رسید.
 

داستان موفقیت حوالی ترمینال را بخوانید

1000
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: