آموزش آنلاین برای همه

جُزوَم یک سامانه آموزشی است که بر روی آموزش آنلاین ارزان و باکیفیت تمرکز دارد و هدف آن ایجاد عدالت آموزشی برای تمامی دانش‌آموزان و دانشجویان کشور می باشد، به طوری که تمامی دانش‌آموزان و دانشجویان در سراسر کشور بتوانند به بینهایت آموزش تخصصی دسترسی داشته باشند.

کتایون مهرانی

کتایون مهرانی

1 کمپین تهران

سرمایه جذب شده : ۵۰,۰۰۰ تومان (1%)

۱حامی

سرمایه مورد نیاز : ۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

0 روز مانده

بسته ها

داستان

درباره هم‌آوا

هم‌آوا در راستای فعالیت‌های خود مبنی بر ارائه خدمات و اشاعه فرهنگ کارآفرینی به دورترین نقاط کشور و همچنین ارائه مطالب ناب و بروز دنیا توسط متخصصان این حوزه به تمامی جوانان و علاقه‌مندان کشور، در صدد برگزاری دوره‌های شکلدهی آنلاین است. مخاطب اصلی این برنامه تیم‌های استارتاپی، کارآفرینان و افراد علاقه‌مندی هستند که به دلیل سکونت خارج از پایتخت، بعد مسافت و همچنین عدم وجود منابع محلی، امکان رشد بسیار پایینی دارند. بر این اساس، شرکت هم‌آوا وظیفه خود می‌داند تا با ارائه راهکارهای جدید با استفاده از زیرساخت‌های فنی موجود در این شرکت، این خلاء بزرگ کشور را مرتفع سازد.

مجموعه هم‌آوا به عنوان متولی طراحی، اجرا و هدایت برنامه پرورش کسب‌وکارهای نوپا اعم از شناسایی، ارزیابی، انتخاب، توانمندسازی، توسعه و رشد استارتاپ‌ها از جنبه تیم و محصول، مدل کسب و کار و ... به عنوان متولی توسعه و رشد استارتاپ از جنبه محصول و بازار خواهد بود.

برنامه شکلدهی آنلاین هم‌آوا که تیم حاضر در آن مشغول به فعالیت است، برنامه‌ای کاملا منسجم بوده که در قالب یک پلتفرم آنلاین، در طول بازه زمانی ده الی دوازده هفته‌ای اجرا می‌گردد و در مجموع دارای 95 ساعت آموزش، مربی‌گری، راهبری، بررسی روانشناختی و انتقال تجربه خواهدبود. 

تیم حاضر با استفاده از برنامه شکلدهی آنلاین هم‌آوا به ارائه مسأله و ایجاد راه‌حل آن پرداخته و با حمایت مالی شما در این راه می‌تواند سرعت بیشتری داشته‌باشد. تمامی حمایت مالی جمع‌آوری شده، صرف آموزش اعضای تیم در جهت توسعه کسب‌وکار آن‌ها می‌شود.

هم‌آوا نیز وظیفه خود می‌داند در هر زمان که حامی محترم درخواست کند، گزارشی از روند کار تیم را در اختیار ایشان گذاشته تا از میزان رشد و موفقیت استارتاپ و اعضای تیم مطلع شود.

در ادامه راجع به تیم و دغدغه‌های آن بیشتر بخوانید.

 

 

معرفی:

همواره دسترسی به محتوای آموزشی با کیفیت یکی از دغدغه‌های اساسی دانش‌آموزان و دانشجویان است. تیم جُزوَم با توجه به تمام نیا‌زهای دانش‌آموزان و دانشجویان در زمینه آموزش آنلاین گرد آمده و به صورت تخصصی بر این بستر فعالیت می‌نماید.

ما در جُزوَم سعی داریم تا آموزش آنلاین با کیفیت و ارزان در دسترس تمام دانش‌آموزان و دانشجویان سرتاسر کشور خصوصا روستاهای دورافتاده قرار گیرد.

معلمین، اساتید و مدرسین می توانند با مراجعه به سایت جُزوَم و ایجاد اکانت مدرس، محتوای آموزشی از جمله ویدئو آموزشی، جزوه درسی، آزمون و کلید آن و عکس یا تصویر تولید شده توسط خود را در پروفایل خود آپلود نمایند تا کاربران بتوانند با توجه به نیاز خود آنها را خریداری نمایند.

افرادی که در جُزوَم اقدام به انتشار محتوای آموزشی می‌نمایند همگی از افراد متخصص کشور می‌باشند و محتوای آموزشی منتشر شده ارزیابی می‌گردد و همچنین این محتوا از جانب کاربران نیز امتیازدهی می‌شوند. کاربران می‌توانند با ثبت نام در سامانه جُزوَم و ایجاد اکانت و احراز هویت، اقدام به انتشار محتوای آموزشی و ایجاد درآمد برای خود نمایند. هر قدر که محتوای آموزشی با کیفیت‌تر باشد و بتواند امتیاز بیشتری از کاربران دریافت نماید محتوای آموزشی پرفروش‌تر شده و تصاعدی درآمد بیشتری کسب می‌گردد.

داستان ما:

ایده جزوه‌های آموزشی از سال 97 هنگامی که دانشجو بودم به ذهنم رسید. در ابتدا هدف جُزوَم چاپ و تکثیر جزوات دانشجویی و ارسال آنها برای کاربران بود، دقیقا زمانی که آماده ورود به بازار بودیم مشکلاتی مانند قطعی اینترنت، سرنگونی هواپیمای اکراینی و در آخرشیوع ویروس کرونا عملا تمام اهداف و برنامه‌هایمان را از بین برد.

اما این اتفاقات باعث نشد که دست از کار بکشیم و دوباره از زمین بلند شدیم. اکنون تیم جُزوَم با سه نفر به فعالیت ادامه می‌دهد و امیدواریم با کمک شما عزیزان بتوانیم روز به روز بزرگتر شویم و قدم هایی را برای ارتقا آموزش دانش آموزان و دانشجویان برداریم.

بسته ها:

با خرید هر یک از بسته های کمپین علاوه بر حمایت مادی و معنویتان از کمپینمان، خدماتی به پاس همراهیتان به شما ارائه می گردد.

 

بسته برنز: ایجاد اکانت دائمی به عنوان مدرس به نام خودتان یا غیر و کسب درآمد بدون کسر درصد از هر فروش.

 

بسته نقره: ایجاد اکانت دائمی به عنوان مدرس به نام خودتان یا غیر و کسب درآمد بدون کسر درصد از هر فروش و همچنین ده دقیقه فیلم برداری با دوربین حرفه ای از صاحب اکانت به هنگام آموزش برای آپلود در جُزوَم.

 

بسته طلا: ایجاد اکانت دائمی به عنوان مدرس به نام خودتان یا غیر و کسب درآمد بدون کسر درصد از هر فروش و همچنین ده دقیقه فیلم برداری با دوربین حرفه ای از صاحب اکانت به هنگام آموزش و ادیت ان و تحویل  ویدئو به صاحب اکانت برای آپلود در جُزوم و کسب درآمد.

 

بسته الماس: ایجاد اکانت دائمی به عنوان مدرس به نام خودتان یا غیر و کسب درآمد بدون کسر درصد از هر فروش و همچنین ده دقیقه فیلم برداری با دوربین حرفه ای از صاحب اکانت به هنگام آموزش و ادیت آن و استفاده از موشن گرافی برای بالا بردن جذابیتهای بصری و بالا بردن فروش و تحویل آن به صاحب اکانت برای آپلود در جُزوم و کسب درآمد.

 

بسته برلیان: ایجاد اکانت دائمی به عنوان مدرس به نام خودتان یا غیر و کسب درآمد بدون کسر درصد از هر فروش و همچنین ده دقیقه فیلم برداری با دوربین حرفه ای از صاحب اکانت به هنگام آموزش و ادیت آن و استفاده از موشن گرافی برای بالا بردن جذابیتهای بصری و بالا بردن فروش و تحویل آن به صاحب اکانت برای آپلود در جُزوم و کسب درآمد و تبلیغ در سایت و شبکه های اجتماعی جُزوَم و کمک به افزایش فروش.

 

بسته رویال: ایجاد اکانت دائمی به عنوان مدرس به نام خودتان یا غیر و کسب درآمد بدون کسر درصد از هر فروش و همچنین ده دقیقه فیلم برداری با دوربین حرفه ای از صاحب اکانت به هنگام آموزش و ادیت و موشن گرافی برای بالا بردن جذابیتهای بصری و بالا بردن فروش و تحویل آن به صاحب اکانت برای آپلود در جُزوم و کسب درآمد و همچنین اراءه مشاوره های تخصصی برای افزایش کاربران و فروش بیشتر.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

دیدگاه ها

0 دیدگاه

حامیان

  • کیمیا مهرانی

    کیمیا مهرانی