نرم افزار CRM بر اساس تشخیص چهره

نرم‌افزار پیش رو نسل آینده نرم‌افزار‌هایی است که اکنون با نام CRM شناخته می‌شوند. مشتری نبض کسب و کار شماست. هدف ما القای حس مثبت و تاثیرگذاری مستقیم بر روی مشتری برای وفاداری هرچه بیشتر اوست. این مهم فقط با نرم‌افزار پیش رو ممکن است، چرا که از ابتدا برای این منظور طراحی شده. در شرایط برابر، انسان‌ها در مکان‌هایی سرویس می‌گیرند که حس خوبی نسبت به آنجا داشته باشند. حس مثبت، مشتری بیشتر، سود بیشتر 😊

آرمین ساداتی

1 کمپین تهران

سرمایه جذب شده : 6,600,000 تومان (132%)

4حامی

سرمایه مورد نیاز : 5,000,000 تومان

پایان یافته

بسته ها

داستان

درباره هم‌آوا

هم‌آوا در راستای فعالیت‌های خود مبنی بر ارائه خدمات و اشاعه فرهنگ کارآفرینی به دورترین نقاط کشور و همچنین ارائه مطالب ناب و بروز دنیا توسط متخصصان این حوزه به تمامی جوانان و علاقه‌مندان کشور، در صدد برگزاری دوره‌های شکلدهی آنلاین است. مخاطب اصلی این برنامه تیم‌های استارتاپی، کارآفرینان و افراد علاقه‌مندی هستند که به دلیل سکونت خارج از پایتخت، بعد مسافت و همچنین عدم وجود منابع محلی، امکان رشد بسیار پایینی دارند. بر این اساس، شرکت هم‌آوا وظیفه خود می‌داند تا با ارائه راهکارهای جدید با استفاده از زیرساخت‌های فنی موجود در این شرکت، این خلاء بزرگ کشور را مرتفع سازد.

مجموعه هم‌آوا به عنوان متولی طراحی، اجرا و هدایت برنامه پرورش کسب‌وکارهای نوپا اعم از شناسایی، ارزیابی، انتخاب، توانمندسازی، توسعه و رشد استارتاپ‌ها از جنبه تیم و محصول، مدل کسب و کار و ... به عنوان متولی توسعه و رشد استارتاپ از جنبه محصول و بازار خواهد بود.

برنامه شکلدهی آنلاین هم‌آوا که تیم حاضر در آن مشغول به فعالیت است، برنامه‌ای کاملا منسجم بوده که در قالب یک پلتفرم آنلاین، در طول بازه زمانی ده الی دوازده هفته‌ای اجرا می‌گردد و در مجموع دارای 95 ساعت آموزش، مربی‌گری، راهبری، بررسی روانشناختی و انتقال تجربه خواهدبود. 

تیم حاضر با استفاده از برنامه شکلدهی آنلاین هم‌آوا به ارائه مسأله و ایجاد راه‌حل آن پرداخته و با حمایت مالی شما در این راه می‌تواند سرعت بیشتری داشته‌باشد. تمامی حمایت مالی جمع‌آوری شده، صرف آموزش اعضای تیم در جهت توسعه کسب‌وکار آن‌ها می‌شود.

هم‌آوا نیز وظیفه خود می‌داند در هر زمان که حامی محترم درخواست کند، گزارشی از روند کار تیم را در اختیار ایشان گذاشته تا از میزان رشد و موفقیت استارتاپ و اعضای تیم مطلع شود.

این رویداد با حمایت هم‌آوا (کلیک کنید) در پلتفرم تامین مالی راتا در حال برگزاری است. برای آشنا شدن با مفهوم تامین مالی جمعی یا "کرادفاندینگ" کلیک کنید.

در ادامه راجع به تیم و دغدغه‌های آن بیشتر بخوانید. 👇

من کی هستم؟

من آرمین ساداتی هستم، فارغ التحصیل رشته IT، برنامه نویس وب، ویندوز و طراح نرم افزار VIP Customer.

در حال حاضر مدیریت شرکت فن یار هوشمند رو به عهده دارم.

داستان از کجا شروع شد؟

داستان از جایی شروع شد که وقتی برای خرید به مغازه‌ای می‌رفتم، کمتر فروشنده‌ای برای خودم ارزش قائل می‌شد (بعد که خرید می‌کردم یک تشکر خالی، فقط!!). جالب اینجاست که من واقعا قصد خرید داشتم، ولی بنا به دلایلی فروشنده یا متوجه نمی‌شد یا من رو معطل نگه می‌داشت و چون من از معطلی بدم میاد اون مغازه رو ترک می‌کردم. اینطور بگم که حس خوبی نسبت به اونجا پیدا نمی‌کردم. چون فروشنده این حس رو بوجود نمی آورد.

مواقعی هم پیش اومده که مشتری ثابت جایی بودم و من تحویل نگرفت و از برخورد سردشون زده شدم.

خیلی بده که مشتری VIP جایی باشی ولی نشناسنت.

البته این خواسته خارج از توانایی نرم افزار های CRM فعلی هست.

ولی ما یه راه حل داریم! 😍

مقصد کجاست؟

برای این مشکل ما یک نرم افزار طراحی کردیم که توانایی تشخیص چهره رو داره. یعنی چهره همه مشتری‌ها تو نرم‌افزار ذخیره میشه. بعدا که مشتری دوباره اومد خرید، سریع شناسایی میشه و به پرسنل از طریق نرم‌افزار اطلاع داده میشه تا ازشون استقبال بشه.

میدونی چقدر در حفظ و نگهداری مشتری تاثیر داره؟ 😨

میدونی همین کار ساده چقدر حس مثبت در مشتری ایجاد میکنه؟

و درصد خرید در همون لحظه و خرید‌های بعدی رو افزایش میده؟

بعلاوه نرم افزار ما ویژگی های یک نرم افزار CRM خوب رو داره و بیشتر از اون...

و اینکه یک نرم افزار کنترل تردد هم محسوب میشه. میتونی ببینی چندتا مشتری داشتی؟ تو چه ساعاتی بیشترین مشتری رو داشتی و کلی اطلاعات دیگه.

کارکرد برنامه به چه صورت است؟

 1. چهره مشتری در سیستم ثبت میشه
 2. در مراجعه بعدی مشتری شناسایی میشه

بنظر ساده میاد؟ این کار چه فایده ای داره؟ چقدر اینکار در حفظ مشتری تاثیر داره؟

برای جواب دادن به همه این سوال ها فقط یک جواب وجو داره: مشتری نبض کسب و کار شماست. مشتری بیشتر، سود بیشتر

مشتری رو تحویل بگیرید. به او حس خوب منتقل کنید. به اون القا کنید براش ارزش قائل هستید و مشتری رو برای کسب و کارتون حفظ کنید.

و این اتفاق فقط در این نرم افزار میوفته 😊

چقدر پول نیازه؟

برای توسعه بخش‌های باقی مونده و تهیه سیستم برای برنامه‌نویس‌ها حداقل ۵۰ میلیون نیاز داریم.

و حداقل ۲ برنامه نویس نیاز داریم یعنی ۱۰۰ میلیون! هزینه دستمزد و سخت افزار.

چرا به کمک نیاز داریم؟

ما بخشی از نسخه ویندوزی این نرم افزار رو توسعه دادیم و بخش های دیگه مونده، البته نسخه موبایلی هم باقی مونده. قسمت مدیریت چهره نسخه ویندوزی کامل شده و چندتا قسمت برای مدیریت مشتری و قابلیت های CRM مونده و باید نسخه موبایلی رو هم آماده کنیم.

نیاز به نیروی متخصص برنامه نویس داریم و تامین هزینه ها مشکل شده.

با کمک به ما می‌تونید نرم افزار رو با تخفیف قابل توجهی پیش خرید کنید.

ما بیشتر مسیر رو رفتیم و برای قدم های آخر نیاز به همراهی داریم.

با کمی کمک و حمایت شما عزیزان محکم تر قدم بر میداریم 💗

چی تحویل میگیرید؟

بسته ۳۰۰,۰۰۰ تومانی

دوستانی که بسته WPF رو تهیه کردند بعد از اتمام کمپین با آنها ارتباط گرفته میشه و آموزش‌ها شروع میشه. آموزش بصورت 10 جلسه یک ساعته و بصورت پروژه‌ای هست و در انتهای آموزش شما یک پروژه خواهید داشت که خودتون ساختید و به عنوان رزومه شما هم محسوب میشه. ضمن اینکه با موضوع برنامه نویسی ویندوزی و WPF آشنا می‌شید.

در حال حاضر حقوق برنامه نویس WPF در بازار کار حداقل ۵ میلیون تومان هست.

بسته ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومانی

نرم افزار نسخه ویندوزی و موبایلی داره.

 1. نسخه ویندوزی برای پردازش تصویر مشتری ها و عملیات های CRM حضوری هست.
 2. نسخه موبایل فقط برای مشاهده آمار و اطلاعات و اطلاع رسانی به مدیرو پرسنل هست.

عزیزانی که حمایت کردند و بسته شرکتی رو تهیه کردند، نسخه شرکتی این نرم افزار رو تحویل می گیرند که شامل امکانات زیر هست:

 • قابلیت مدیریت ۸ دوربین همزمان
 • مدیریت چهره ۱۰۰۰ نفر
 • فعالیت مداوم ۲۴ ساعته
 • بسته ۱۰۰۰۰ تایی اس ام اس 

این نسخه تقریبا ۷ میلیون ارزش داره بعلاوه این که هزینه پشتیبانی برای یک سال رایگانه و هیچ مبلغ اضافی دریافت نمیشه. بعد از کامل شدن نسخه‌های ویندوزی و موبایلی تحویل عزیزان میشه.

توضحیات:

1- عکس های نرم‌افزار واقعی هست و تا این لحظه بخش‌های زیادی توسعه داده شده.

2- برآورد ما اینه که در صورتی که سرمایه مورد نیاز تامین بشه تا اخر سال 1399 نسخه موبایلی هم کامل میشه و می‌تونیم نرم‌افزار رو به کسانی که پیش خرید کردند تحویل بدیم.

3- برای اجرای صحیح نرم‌افزار نیاز به دوربین و وبکم دارید که جلوی مشتری قرار بدید و سیستم نسبتا قوی با cpu حداقل 3GHz رم و کارت گرافیک مهم نیست فقط cpu.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

دیدگاه ها

0 دیدگاه

حامیان

 • سیده مدیحه ساداتی

  سیده مدیحه ساداتی

 • سید جواد ساداتی سید محله

  سید جواد ساداتی سید محله

 • سید محسن ساداتی

  سید محسن ساداتی

 • سید محسن ساداتی

  سید محسن ساداتی