سامانه تأمین سرمایه جمعی راتا

×
ورود / ثبت نام
برگ نخست ایجاد کمپین همه‌ی کمپین‌ها جست‌وجو

حضور راتا در رویداد مهرگیتی

هشتم الی دهم خرداد ماه 1398، بازارچه خیریه ماه رمضان موسسه مردم نهاد مهرگیتی برگزار شد. هدف از برگزاری این بازارچه، تامین مالی پروژه بازسازی مدارس آسیب دیده بود

هشتم الی دهم خرداد ماه 1398، بازارچه خیریه ماه رمضان موسسه مردم‌نهاد مهرگیتی برگزار شد. هدف از برگزاری این بازارچه، تامین مالی پروژه بازسازی مدارس آسیب‌دیده از سیل استان لرستان بود.
دراین بازارچه که در محوطه موسسه مهرگیتی شکل گرفت غرفه‌هایی برای عرضه مواد غذایی، افطار، صنایع دستی، پوشاک، تزیینات و … برپا شدند. 
همچنین اجرای موسیقی اصیل لری در هر سه شب بازارچه، فضای این بازارچه را به هدف آن، یعنی مدارس لرستان نزدیک‌تر کرد. 
راتا، یکی از گروه‌هایی بود که به دعوت موسسه مهرگیتی در این رویداد حضور داشت. تمامی شرکت‌ها و موسسه‌های شرکت‌کننده در این بازارچه با فروش محصولاتی سعی در همراهی با کودکان سیل‌زده استان لرستان داشتند. راتا نیز در این رویداد هفت مدل نوشیدنی عرضه کرد. راتا با فروش بیش از 400 بطری نوشیدنی طبیعی و جمع‌آوری چند میلیون تومان از این طریق و تقدیم آن به موسسه مهرگیتی برای بازسازی مدارس سیل‌زده، یک گام این ایده را به عملیاتی شدن نزدیک‌تر کرد.
در این بازارچه شرکت‌های معتبری نظیر ب.آ، تلاونگ، مینو، کلانا، کاله، تخفیفان و مای در کنار راتا، برای کودکان سیل‌زده لرستان محصولاتی به فروش رساندند.
چند صد میلیون تومان منابع مالی جمع‌آوری شده در این رویداد، هم‌اکنون در اختیار موسسه مردم مهرگیتی است. به زودی اخباری درباره مراحل اجرایی بازسازی مدارس سیل‌زده استان لرستان و تامین مخارج آن توسط موسسه مهرگیتی، منتشر می‌شود.