در انتظار نمایش

این برگه، پیشنهادی برای همراهی با یک تئاتر دانشجویی را به شما ارائه می کند. نمایشی که بدون سرمایه گذار و تهیه کننده، خود را برای اجرا آماده کرده و می خواهد تجربه ای دلنشین از تماشای یک اثر نمایشی را برای مخاطبین خود به ارمغان آورد. "فقط یک تماشاگر نباشید" با مشارکت در این کمپین، همراه و همپای ما در این نمایش باشید.

میلاد اسلامی زاد

1 کمپین

سرمایه جذب شده : 2,040,000 تومان (17%)

2حامی

سرمایه مورد نیاز : 12,000,000 تومان

پایان یافته

بسته ها

داستان

ما برای تولید نمایش‌مان، سرمایه‌گذار و یا تهیه کننده نداشتیم. به همت عوامل پروژه و بدون در نظر گرفتن انتفاعی از آن، قدم به میدان گذاشته و ذره و ذره، کارِ تولید و اجرا را پیش بردیم. پس از شش ماه تلاش و تمرین، نمایش‌مان را به اجرا رساندیم و حالا، میزبان مخاطبینی هستیم که می‌خواهد به تماشای یک تئاتر دانشجویی بنشینند.

 

فقط تماشاگر نباش

تیم «در انتظار نمایش» با حمایت، همراهی و کمک «راتا» کمپینی ایجاد کرده است که علاقه‌مندان به هنرهای نمایشی بتوانند همراهی بیشتری از یک تماشاگر با این اثر داشته باشند. با خرید هرکدام از بسته‌های همراهی، فرایند اجرا را برای‌مان تسهیل می‌کنید و همگام ما در ساخت و اجرا خواهید بود. مهم‌تر از آن اینکه، امکان تولید و عرضه‌ی آثار بعدی را برای‌مان ممکن می‌سازید.

 

این یک تئاتر است

چه حیف که «در انتظار نمایش» جمله‌ای فلسفی ندارد که بتوانیم تیتر کنیم و شما آن‌را در  بخش «دیالوگ‌های ماندگار» تیوال یا نظرات راتا بنویسید. اما چندتایی دیالوگ جذاب مثل «من سَم رو ترجیح می‌دم، کثافت‌کاریش از چیزای دیگه کمتره» در کار هست.  این نمایش نیمه کمدی، قصه‌ی سه زوج استثنائی‌ست. سه روایت نامعمول (و شاید نامعقول) که با ربط و بی‌ربط، کنار هم زندگی می‌کنند. 
«در انتظار نمایش» سه نمایش کوتاه از سه نمایشنامه‌نویس کمتر شناخته شده اما کاربلد را به شما تقدیم می‌کند.  شما حق دارید که بپرسید: چرا این نمایش را به اجرا برده‌اید؟ جواب ما این است: چون مطمئنیم که می‌توانیم شما را 60 دقیقه سرگرم کنیم و بدون جملات فلسفی برای‌تان قصه بگوییم. چرا که ما قصه رو ترجیح می‌دیم،  کثافت‌کاریش از چیزای دیگه کمتره.

 

قدردان همراهی‌تان هستیم

همراهی شما با گروه نمایشی برای‌مان ارزش‌آفرین و تاثیرگذار است. به پاسداشت مهربانی شما با این نمایش، هدایایی معنوی در نظر گرفته‌ایم که شاید بتواند جبرانی برای لطف‌تان باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

دیدگاه ها

0 دیدگاه

حامیان

  • آیت حسینی

    آیت حسینی

  • مجتبی ابراهیمی

    مجتبی ابراهیمی